Küçük Panda'nın Hastanesi

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54 MB
  • Version 8.25.10.00
  • Dil Türkçe
  • Firma BabyBus Kids
Çocuklara hastane ortamını oyun içerisinde öğretmek için Küçük Panda'nın Hastanesi mobil uygulamasını tercih edin.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemden indirerek çocuklarınızın oynamasına izin vereceğiniz Küçük Panda'nın Hastanesi mobil oyununda çocuklar hastane ortamını oyun içerisinde öğrenecekler. Hastaneye dair kavramlar ile sevimli pandayı yönlendirerek öğrenecekler. 

Oyunda pandayı yönlendireceksiniz. Panda ise, hastaları tedavi eden bir doktor görevini üsteleniyor. Uygulamamız çocukların empatini yeteneğini geliştirmeleri ve aynı zamanda diğer yetileri konusunda da bilgi sahibi olması amacıyla geliştirilmiştir. Hataların hayran olduğu doktor olarak görev yapın. Oyunumuzda insan figüründeki karakterler yer almıyor. Aksine hayvan karakterler ile eğlenceli anlar yaşamaya hazırlanın. 

Sevginin ön plana çıktığı Küçük Panda'nın Hastanesi mobil oyunu genellikle çocukların hayal dünyasına hitap eden oyunlar geliştiren BabyBus Kids stüdyosu tarafından tasarlanmıştır. Size gelen hastalara teşhis koyun, tedavi edin ve onlarla eğlenmenin keyfini çıkartın. İyi bir doktor olarak görev yapmak için hastaları tek tek iyileştirmeniz gerekiyor. 


Küçük Panda'nın Hastanesi'nde çocuklar kendi hastanelerini yönetebilir ve tedaviye ihtiyacı olan tüm hayvanları tedavi edebilir. Onların hastaları kurtarmaya yardımcı olduğunu izleyin. Çocuklar bu oyunda hem eğlenecek hemde kişisel eğitimlerine katkı sağlayacak unsurlar ile karşılaşacaklar. Eğlenceli hastane deneyimi yaşamaları için sizde çocuklarınızın Küçük Panda'nın Hastanesi mobil oyununda sevimli hayvanlar eşliğinde eğlenmesine izin verin.Küçük Panda'nın Hastanesi indir